Ahşap Paletler ürünleri  taşımak için  özel olarak imal edilmektedir. Eskişehir bölgesinde Palet Toplama hizmeti verdiğimiz mevcut müşterilerimiz bulunmaktadır.  Bu bölgede 2. el ahşap palet çeşitleri konusunda topluca alım satım işlemi yapılmaktayız.
 
Hurda Palet Toplama Merkezimiz elinizdeki paletleri en iyi fiyatlarla değerinde almaktadır. İşletmemiz entegre olduğu bölgede referasn müşteri sayısı en çok firmadır.
 
Kuruluşumuz geniş üretim parkuru ve yüksek stok kapasiyle  yüklü alımları karşılamaktadır. Çalıştığımız firmalara kaliteli ürün sunmakla beraber güvenilir ve garantili hizmet vermekteyiz. Ahşap paletler taşıdıkları yükün özelliklerine göre farlılık göstermektedirler.
 
Eskişehir 2. El Ahşap Palet Hurdası ve Alım Satımı konusunda aşağıdaki hizmetlerimizi sizlere sunmaktayız.
Eskişehir 2. El Palet Fiyatları,  Eskişehir 2. El Palet,  Eskişehir Ebatsız Palet,  Eskişehir Euro Palet,  Eskişehir Geri Dönüşüm Firmaları Eskişehir Geri Dönüşüm Firması,  Eskişehir Kafes İmalatı,  Eskişehir Kereste,  Eskişehir Özel İmalat,  Eskişehir Palet Alan Firmalar,  Eskişehir Palet Alım Satımı,  Eskişehir Palet Alımı,  Eskişehir Palet Alış Satış Fiyatı,  Eskişehir Palet Fiyatları,  Eskişehir Palet Hurdası Alımı,  Eskişehir Palet Hurdası Fiyatları,  Eskişehir Paletçiler  Eskişehir Plastik Palet,  Eskişehir Sandık Üretimi,  Eskişehir Sıfır Palet,  Eskişehir Tomruk,  Eskişehir Uygun Palet,  Eskişehir Yerinde Palet Alımı,  konusunda en uygun fiyatlarla profesyonel ve garantili hizmet verilmekteyiz.